Sorunluluk Reddi/ Feragatname

Bu portalda yayınlanan teklifler, hiçbir şekilde herhangi bir kazanç, vaat veya temsil projeksiyonu oluşturmaz.

Yayıncının materyallerine abone olarak, blackfortnetwork.info’da yapılan incelemeleri okumanızla bağlantılı olarak gelecekteki herhangi bir beklenti veya kazançla ilgili olarak hiçbir şekilde herhangi bir vaat, öneri, tahmin, beyan veya garanti vermediğimizi açıkça kabul ve beyan edersiniz. (bundan sonra BN olarak kısaltılacaktır) ve/veya hizmetlere ve şirket içi veya şirket dışı herhangi bir üçüncü şahıs tarafından herhangi bir projeksiyon, taahhüt veya temsile izin vermediğimizi.

Herhangi bir gelir beyanı veya herhangi bir gelir örneği, uyguladığımız aynı ilkeleri uygulayarak kazanabileceğinizi düşündüğümüz yalnızca tahmindir ancak hiçbir garanti yoktur. Sağlanan herhangi bir rakamın tahmini üzerine yatırım yapılması durumunda, aynı faydalara ulaşmamak için iş riskini kabul etmek gerekir.

Bu, kârların veya gelir örneklerinin parasal nitelikte olup olmadığı veya önerilen faaliyet tarafından üretilebilecek herhangi bir türden krediyle ilgili olup olmadığı (nakde çevrilebilir olsun ya da olmasın) geçerlidir.

Kazanç veya gelirle ilgili (parasal veya başka türlü, nakde çevrilebilir veya başka türlü) önceki başarıların veya pasif sonuçların gerçekleşeceğine dair hiçbir garanti yoktur ve önceki başarıların gelecekteki başarınızın bir göstergesi olarak kullanılamaz.

Gelir veya kazançlarla ilgili herhangi bir iddia veya beyan (parasal veya başka türlü, nakde çevrilebilir veya dönüştürülemez) „ortalama kazançlar“ veya „kazanç tahminleri“ olarak kabul edilmemelidir. Ayrıca hemen hemen tüm incelemelerin reşit olmayanlar için yasak olduğunu hatırlatırız.

Sonucunuzu etkileyebilecek hem makroekonomik hem de mikroekonomik koşullardan bazıları şunlardır:

1 Ekonomi

Hem yerel hem de ulusal ve hatta küresel ölçekte ekonomi, her girişimci girişim için daha fazla belirsizlik ve ekonomik risk yaratır.

Ekonomik durgunluk veya depresyon, BN ürünleri ve/veya hizmetleri tarafından üretilen sonuçları olumsuz etkileyebilir.

2 Tutum

BN’de sağlanan bilgileri veya stratejileri kullanma başarısı, çeşitli faktörlere bağlıdır ve bunlardan ilki şüphesiz yetenektir. Sizi, geçmişinizi, iş ahlakınızı, bağlılığınızı, motivasyonunuzu, arzunuzu veya iş becerilerinizi veya uygulamalarınızı bilmediğimiz için ne kadar iyi yapacağınızı bilmemizin hiçbir yolu yok. Bu nedenle, zengin olacağınızı, zengin olacağınızı veya belirli bir geliriniz olacağını garanti etmiyoruz veya ima etmiyoruz.

İnternet işletmeleri ve kazançları bilinmeyen risklerle gelir ve herkes için uygun değildir.

Tüm yatırımınızı kaybedebileceğinizi bilerek yapmadığınız sürece, Web Sitesinde sunulan veya bizim tarafımızdan sağlanan herhangi bir bilgiye güvenemezsiniz.

3 Gelecek Tahminleri ve Tahminler

Bu web sitesinde veya bu web sitesinden satın alınan ve/veya indirilen materyallerde yer alan materyaller, gelişmiş araştırma beyanlarını içeren veya bunlara dayanan bilgiler içerebilir. İleriye dönük ifadeler, beklentilerimizi veya gelecekteki olaylara ilişkin tahminlerimizi araştırır. Bu ifadeleri, kesinlikle tarihsel veya güncel gerçekler olmadıkları ve „öngörmek“, „tahmin etmek“, „beklemek“, „planlamak“, „niyet etmek“, „planlamak“, „inanmak“ ve „inanmak“ gibi kelimeler kullanarak tanımlayabilirsiniz. potansiyel kazanç veya finansal getiri açıklamalarıyla ilgili olarak benzer anlamlara sahip diğer kelimeler ve terimler.

Alternatif olarak burada, bu web sitesinde yer alan diğer materyallerde veya bu web sitesinden satın alınan ve/veya indirilen materyallerde yer alan herhangi bir rehberlik beyanı, potansiyel kazançlarla ilgili görüşümüzü ifade etmeyi amaçlamaktadır. Gerçek sonuçların belirlenmesinde birçok faktör önemli olacaktır ve sunulan sonuçlara benzer sonuçların elde edileceğine dair hiçbir beyanda bulunmamaktayız.

4 Durum Tespiti

İşle ilgili kararlar alırken kendi işinizle ilgili gerekli özeni göstermeniz ve dikkatli olmanız ve kalifiye profesyonellerin tavsiyelerini almanız önerilir. Topladığınız bilgilere göre hareket etmeden önce muhasebecinize, avukatınıza veya profesyonel danışmanınıza danışmalısınız. Web sitesindeki veya tarafımızca sağlanan hiçbir örnek, belge veya diğer içerik, profesyonel tavsiye olarak kabul edilmemelidir. Web Sitesinde veya Web Sitesinden satışa sunulan veya indirilebilen materyallerde yer alan hiçbir şey, herhangi bir şekilde profesyonel tavsiye sağlama amacını taşımaz. Her türlü sorunuzu muhasebecinize, avukatınıza veya profesyonel danışmanınıza danışmalısınız.

Web sitesinde yer alan herhangi bir bağlantının, bilginin veya fırsatın veya bu sitenin sahibi tarafından herhangi bir biçimde ifşa edilen herhangi bir bilginin kullanımından kaynaklanan herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu değiliz.

BlackFort Network-
bir blockchain, bir kripto para birimi, bir DEX ve bir cüzdan içeren bir kripto ekosistemidir.
BlackFort projesinin arkasındaki şirket, 17 Ağustos 2020'de Estonya'da tescil edildi ve finansal piyasalarda kullanılabilecek blockchain yazılımı geliştiren bir kuruluş olarak lisansa sahip.
CEO'su Stefan Huber. Şirketin kayıtlı ofisi şu adrestedir:
Lokke TN 4, Kesklinna District,
Tallinn, Harju, 10122.

** Bu, resmi bir Blackfort sitesi değil, sektör meraklıları tarafından topluluğa yardım etmek ve desteklemek için yürütülen bir portaldır.