BlackFort Ağ Düğümlerinin avantajlarını keşfedin


Blackfort Ağ Düğümlerinizi Metamask gibi sıcak cüzdanınızda veya Ledger gibi soğuk cüzdanınızda güvence altına almak mümkün. Böylece yatırımınızı dışarıdan müdahelere karşı korumuş ve güvence altına almış olursunuz.

Mevcut NODES miktarı 304.000 adetle sınırlıdır, bittiğinde bunları satın almak artık mümkün olmayacaktır ve sadece borsalardaki coinleri alabileceksiniz. Bu nedenle projeyle ilgileniyorsanız bir an önce pozisyon almanız çok önemli!

BlackFort Network, dünyadaki en büyük, en güvenli ve en kullanıcı dostu merkeziyetsiz blockchain projesini geliştiriyor. Panomuzdan satın alınabilecek 304.000 ağ düğümüleriyle (Node) sizde dahil olun. Farklı düğüm paketleri birbiriyle birleştirilebilir, Blackfort'ta bir yatırım için maksimum miktar 50.000 Euro'dur. Bilerek bu limit konulmuştur. balinaların piyasa manipülasyonuna karşı koymak için belirlenmiştir.

Açıkçası şirket, tokenleştirme ve diğer araçlar gibi pasif gelir elde etmenin yeni yollarını tanıtacak, ancak NODES gerçekten
benzersiz ve karlı bir pasif gelir biçimidir. Yani ilgileniyorsanız, daha fazla beklemeyin. Şimdi kaydolun ve düğümünüzü satın alın.

BlackFort Network ile kar elde etmek için mevcut ve gelek hizmetler

Doğrulayıcı Düğümler

Düğümler sayesinde, önümüzdeki 10 yıl boyunca BXN paralarıyla ödenen her 5 saniyede bir ücret veya başka ücret ödemeden ödüller alabilirsiniz.

 

Blockchain Ücretleri

BlackFort blok zincirinde yapılan tüm işlemlerde, hisselerde tutulan BXN madeni paralarının miktarına dayalı olarak bir ÖMÜR BOYU yüzde alacaksınız.

Simgeleştirme

Blackfort, tokenleştirme hizmetleri geliştirecek ve başkalarının hizmetlerini kendi blok zincirinde barındıracak. Stake edilmiş BXN’niz ile stakelerin tadını çıkarabilecek ve onlardan gelir elde edebileceksiniz.

NFT’ler

Her türden NFT oluşturabilecek, satabilecek ve satın alabilecek ve özel avantajlar ve gelir elde edebileceksiniz.

Ödeme Kartları

Blackfort, kazanılan kripto parayı basit, hızlı ve komisyonsuz harcayabileceğiniz ödeme kartları verecektir.

Merkezi Hizmetler

Blackfort’ta yatırımcılar için pos, IBAN hizmeti vb. gibi merkezi hizmetler de sunulacak. Her zaman staking’de tutulan paralara dayalı olarak komisyon alacaksınız.

BlackFort Network-
bir blockchain, bir kripto para birimi, bir DEX ve bir cüzdan içeren bir kripto ekosistemidir.
BlackFort projesinin arkasındaki şirket, 17 Ağustos 2020'de Estonya'da tescil edildi ve finansal piyasalarda kullanılabilecek blockchain yazılımı geliştiren bir kuruluş olarak lisansa sahip.
CEO'su Stefan Huber. Şirketin kayıtlı ofisi şu adrestedir:
Lokke TN 4, Kesklinna District,
Tallinn, Harju, 10122.

***
Bu resmi bir Blackfort Network sitesi değil, topluluğun bir parçası olan meraklılar tarafından yönetilen, proje hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenlere bilgi, destek ve yardım sağlamak amacıyla yürütülen bir portaldır.