BlackFort Network ekibi kimdir?

BlackFort Network, Tallinn, Estonya merkezli bir Alman projesidir. Şirket şu anda projenin gerçekleştirilmesi için çalışan 22 programcı istihdam etmektedir. BlackFort, borsa ve cüzdan için çeşitli lisanslara sahiptir.

Yönetim kadrosu

Stefan Huber (CEO)

Stefan, İngiltere ve Avusturya'da üretim ve lojistik odaklı işletme eğitimi aldı. Kripto dünyasında 7 yılı aşkın bir süredir becerileri ve bilgi birikimi ile tanınmaktadır.

Lucas Hubert (CEO)

Lucas, yazılım geliştirme alanındaki ilk başarılarını, lojistik süreçler için bir yazılım çözümünün geliştirilmesinde önemli ölçüde yer aldığı İnternet devi Amazon'da elde etti.

Franz Erlacher (CSO)

Stefan ve Lucas, Blackfort'un teknik tarafının arkasındaki beyinlerken, Franz daha çok satış alanına odaklanır ve böylece Blackfort Network'ün dış imajına katkıda bulunur.

BlackFort Network'ün Arkasında Kim Var?

BlackFort projesinin arkasındaki şirket, 17 Ağustos 2020'de Estonya'da tescil edildi ve finansal piyasalarda kullanılabilecek blockchain yazılımı geliştiren bir kuruluş olarak lisansa sahip.

CEO'su Stefan Huber ve ortağı, Amazon Prime'ın yaratılmasına da katılan Lukas Hubert. Şirketin kayıtlı ofisi şu adrestedir: Lokke TN 4, Kesklinna District, Tallinn, Harju, 10122.

BlackFort, büyük bir şirket olmasına rağmen, projeyi geliştirmek için fon toplamayı beklemeyecek, ancak geliştirme için zaten büyük meblağlarda para yatırdı (bu , blockchain gibi bazı hizmetlerin zaten aktif olması gerçeğiyle kanıtlanıyor) , düğümler, cüzdan ) ve ayrıca coinin listeleneceği ve ticaretin başlayacağı zaman istikrar sağlamak için 1,5 milyon doların üzerinde likidite yarattı.

BlackFort Network-
bir blockchain, bir kripto para birimi, bir DEX ve bir cüzdan içeren bir kripto ekosistemidir.
BlackFort projesinin arkasındaki şirket, 17 Ağustos 2020'de Estonya'da tescil edildi ve finansal piyasalarda kullanılabilecek blockchain yazılımı geliştiren bir kuruluş olarak lisansa sahip.
CEO'su Stefan Huber. Şirketin kayıtlı ofisi şu adrestedir:
Lokke TN 4, Kesklinna District,
Tallinn, Harju, 10122.

Yasal uyarı

Gizlilik Politikası

Veri koruması

Feragatname

***
Bu resmi bir Blackfort Network sitesi değil, topluluğun bir parçası olan meraklılar tarafından yönetilen, proje hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenlere bilgi, destek ve yardım sağlamak amacıyla yürütülen bir portaldır.